Sepet
Sepet

Duvar Örtüsünün Ortaya Çıkışı

Duvar Örtüsü, dokuma tekstilin en eski formlarından biridir. Bir teknik olarak, Duvar Örtüsü, tunikler ve cüzdanlardan masa örtüleri ve koltuk arkalıklarına ve ayrıca dünyanın en büyük ve en güzel tekstil sanatının bazı parçalarına kadar her şeyi yaratmak için kullanılmıştır.

Read More

Vegan Yaşama Şans Vermek

Her birimiz, doğduğumuz andaki yaşam biçimlerini benimsemek üzere dünyaya gelmişiz gibi görünse de, büyüdükçe düşünmeye, düşündükçe sorgulamaya başladık ve hayatlarımızın, yaptığımız seçimlerle şekillendiğini artık biliyoruz.

Read More

Şamanizm

Şamanizm olarak adlandırdığımız inanç sistemi, doğa ve doğa olaylarını anlama, algılama ve doğanın öğretilerini kişisel hayatımıza empoze ederek sağlığa, huzura, şifaya ulaşma yoludur.

Read More
mandala duvar örtüsü

Mandala Duvar Örtüsü

Mandala bir semboldür, Hinduizm ve Budizm’de evrenin yapısını simgelediğine inanılır. Çizime dayanan bir sanat da diyebileceğimiz Mandala’lar dairesel hareketlerden oluşur. Dairesel olmasıyla ilgili bazı fikirler vardır

Read More
duvar örtüsü

Duvar örtüsü

Son yıllarda, duvar örtüsü ev dekoru trendlerine girmeye başladı. Bunun başlıca nedeni, duvar örtüsü geleneksel duvar sanatının rengini ve güzelliğini sağlarken, aynı zamanda alan kilimlerinin dokusunu ve sıcaklığını da sunmasıdır.

Read More