Sepet
Sepet

Duvar Örtüsü Nasıl Asılır?

duvar örtüsü nasıl asılır
Mükemmel duvar örtüsü seçtiniz , duvarınızda bir nokta belirlediniz ve daha sonra ne yapacağınız konusunda hiçbir fikriniz yok. Ellerinizden duvara bu güzel örtüyü nasıl asarsınız, böylece altındaki layık anınızı altında tutabilirsiniz? Sorularınızı cevaplamak için buradayız! İşte o bebeği asmanın üç kolay ve yaratıcı yolu için adım adım kılavuz. Duvar örtüleri ile duvar süslemenin daha ustaca yolları var mı? Duvar örtüsü  duvara asmak için birçok yöntem var. Siz de duvar örtüsü nasıl asılır merak ediyorsanız, bu yazımız sizin için.

Seçenek 1: Yapışkan bantlarla asmak

İlk olarak, duvar örtünüzü alın ve hangi şekilde asmak istediğinize karar verin. Soyut sanatın en güzel yanı, nasıl olmasını istediğinizi yorumlamaktır! Adım 1: Paketten çıkan yapışkanlı bantları kolayca duvara sabitleyin Kozmidelic duvar örtüsünü; paket içinde ürünle birlikte gönderilen sağlam ve uzun ömürlü küçük yapışkanlar sayesinde duvara zarar vermeden kolayca istediğiniz şekilde asabilirsiniz ve dilediğiniz zaman yerini değiştirebilirsiniz, hiçbir sorun ve zorluk yaşamayacaksınız. Adım 2: Yapışkanlı bantı duvara sabitleyin birkaç saniye basılı tutun. Profesyonel İpucu: Kiracıysanız ve takıntılı bir ev sahibiniz varsa, bu yöntem tam size göre duvar örtüsünü kolayca asmanın gerçekten harika bir yolu. Duvar hasarı yok = tam güvenlik teminatı. Adım 3: Kozmidelic duvar örtüsünü  banta sabitleyin ve yaklaşık on saniye tutun.

Seçenek 2: Çekiç ve Çivi

Gerekli aletler: Çekiç Çiviler x2 Adım 1: Üst köşeye bir çivi çakın. Pro İpucu: Gevşek veya gergin bir görünüm için ayarlayın. Şimdi aradığınız görünüşü gerçekten düşünmek için harika bir fırsat. Perdeli ve gevşek olmasını mı istiyorsun yoksa gerçekten gergin olmasını mı istiyorsun? İkinci çivinin nereye gitmesi gerektiğine karar vermeden önce bunu göz önünde bulundurun. Adım 2: İkinci çiviyi karşı köşeye çekiçleyin. İşte duvar örtüsünü duvara asmak bu kadar kolay.
No Replies on

Duvar Örtüsü Nasıl Asılır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir